Każdy produkt musi posiadać w sobie coś ciekawego i unikalnego, aby móc przyciągnąć naszą uwagę. Tak również jest w przypadku podłoża do spania, które odznacza się unikalnymi cechami oraz budową. Wśród nich znacząco wyróżniają się materace SleepMed – w jaki sposób? 

Materace SleepMed a status wyrobu medycznego

Nie od dziś wiadomo, że wszelkie dolegliwości ze strony kręgosłupa w drastyczny sposób wpływają na codzienne funkcjonowanie. Warto zatem nie tylko dbać o plecy w ciągu dnia, ale także zapewnić im wsparcie w nocy. Pomóc w tym może materac o właściwościach prozdrowotnych, który potwierdza status wyrobu medycznego. Takie produkty znajdziemy w ofercie SleepMed, jednak, czym one dokładnie się wyróżniają? Otóż przede wszystkim są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika, tym samym gwarantując odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Przekłada się to na redukowanie dolegliwości bólowych, a także zachowanie go w prawidłowej pozycji przez całą noc.

Materace SleepMed a regulowana twardość

Co wyróżnia materace SleepMed?Nie da się zaprzeczyć, że dla większości z nas wybór odpowiedniego podłoża do spania jest niezwykle ciężki – głównie z uwagi na odpowiednie dopasowanie twardość. A co, gdyby istniał model, który pozwoli nam zmienić ją w dowolnej chwili? Tym właśnie wyróżniają się materace SleepMed! W ofercie znajdziemy modele odznaczające się czterema lub sześcioma twardościami, a wszystko z uwagi na wykorzystanie dodatkowo dwóch elementów – maty kokosowej oraz odpinanego topu. Ich odpowiednie ułożenie umożliwia stworzenie idealnych warunków do spania, a tym samym dopasowanie odczuwalnego komfortu do aktualnych potrzeb. Sprawdzi się to szczególnie w sypialni nastolatków oraz osób, chcących w najbliższym czasie drastycznie wpłynąć na swoją wagę. W ten sposób jesteśmy w stanie uniknąć wymiany materaca na inny.

Materace SleepMed a antyalergiczne warunki

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zmaga się z alergiami – nie tylko na pyłki czy sierść, ale także kurz i roztocza. Z uwagi na to, warto zdecydować się na antyalergiczne produkty do spania, wśród których znajduje się między innymi poduszka czy materac. Jest to niezwykle ważne, gdyż nie tylko pozwala na spokojne przespanie całej nocy, ale również ułatwia oddychanie w czasie snu. Materace SleepMed wyróżniają się wysoką cyrkulacją powietrza, wspomaganą dodatkowo przez technologię Airforce, dzięki czemu wewnątrz produktu nie gromadzi się kurz, a wszelkie roztocza, bakterie czy pleśnie nie mają możliwości rozwijania się. Co więcej, niektóre modele zostały wyposażone w pokrowiec Probiotex, czyli taki, który wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków. W ten sposób jest w stanie zmniejszyć ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca aż o 93,7%, tym samym zapewniając czyste środowisko snu.

Wysokiej jakości wypoczynek zależy od kilku czynników, a najważniejszym z nich jest odpowiednie podłoże do spania. Wyposażenie swojej sypialni w materace SleepMed umożliwi nam nie tylko komfortowy, ale również i zdrowy sen.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/