Wybierając materac bardzo ważne jest, aby stawiać na sprawdzonych producentów, za którymi stoją lata doświadczenia. Tak jest w przypadku wyrobów Hilding Anders, czyli firmy, której historia sięga pierwszej połowy XX wieku!

Historia Hilding Anders

Hilding Anders jest firmą, której korzeni doszukiwać możemy się już w latach 30-tych XX wieku. To właśnie w Szwecji powstał pozornie skromny warsztat, który po latach przerodził się w prawdziwą potęgę na rynku. Producent ten ma swoje zakłady ma w ponad 19 krajach i zatrudnia blisko 10 000 osób! W Polsce koncern pojawił się dopiero w 2001 roku i przez pierwsze dwa lata produkowała wyroby jedynie dla IKEA. Obecnie w swoim portfolio Hilding Anders posiada produkty stworzone dla powszechnie znanych sklepów jak Agata Meble czy też Black Red White. Tak różne doświadczenia pozwoliły producentowi poznać dokładnie oczekiwania klientów, dzięki czemu łatwiej jest stworzyć materace, które będą w stanie zadowolić praktycznie każdego! Oczywiście warto wspomnieć również o markach własnych, takich jak Hilding czy Curem. Cieszą się one najwyższą jakością, która została uzyskana dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji oraz wysokiej jakości surowców. Nie możemy zapomnieć również o marce materacy, które otrzymały status wyrobu medycznego, a mianowicie SleepMed.

Filozofia Hilding Anders

 Hilding Anders - materace z tradycjąGłównym zadaniem, jakie postawiła sobie firma Hilding Anders jest zapewnienie każdemu zdrowego i nieprzerwanego snu. Materace tworzone są w oparciu o kilka niezwykle ważnych czynników. Pierwszych z nich jest ergonomia – oznacza to, że wszystkie produkty muszą idealnie dopasowywać się do kształtu ciała jego użytkownika, jednocześnie podtrzymując je w prawidłowy sposób i zapewniając pełną regenerację. Kolejną kwestią jest stworzenie optymalnego mikroklimatu do snu – tutaj kluczowe są przede wszystkim właściwości antyalergiczne, dzięki czemu wszystkie wyroby są w pełni bezpieczne dla osób zmagających się z nadwrażliwością układu oddechowego. W parze z tym idzie łatwość w utrzymaniu higieny na najwyższym poziomie. Do tego całość jest bardzo wytrzymała i za sprawą ciekawych wzorów prezentuje się naprawdę dobrze. Podkreślmy, że równie istotne są kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego, dlatego między innymi Hilding Anders segreguje odpady, a także nie wykorzystuje szkodliwych substancji.

 Czym są materace SleepMed

Wysokiej jakości materace piankowe, a może materace ortopedyczne? SleepMed to marka materacy prozdrowotnych, które świetnie sprawdzą się zarówno dla osób borykających się z problemami zdrowotnymi, lecz również dla oczekujących snu na najwyższym poziomie. W procesie ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie, takie jak chociażby Airforce, przygotowywanie wkładu ze sprężyn typu Multipocket czy też wykorzystywania termoelastycznej pianki Visco. Dodatkowo umieszczane są one w wysokiej jakości pokrowcach, co pozytywnie wpływa na komfort korzystania. Katowice zapraszają, aby obejrzeć wybrane produkty stacjonarnie!

Wybierając materac najwyższej jakości warto jest postawić na sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że zakupiliśmy produkt naprawdę najwyższej jakości.