Twardość materaca to kwestia bardzo indywidualna, ale jego wybór to jedna z kluczowych kwestii w przypadku kupna nowego materaca

Twardość jest podstawowym kryterium przy wyborze materaca. Ocena twardości materaca jest jednak kwestią indywidualną i podlegającą osobistym preferencjom, które są zależne od wagi, wieku czy stanu zdrowia (zwłaszcza schorzeń kręgosłupa). Może się zdarzyć, że zwolennicy materacy twardych takich jak nasz flagowy model Hilding Foxtrot podczas testów uznają go po prostu za niewygodny – z tego też powodu zachęcamy do wizyty w naszym sklepie oraz przede wszystkim kierowania do nas pytań, gdyż nasi pracownicy, korzystając z ich wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia odpowiednio Wam doradzą i dobiorą twardość materaca.

Rodzaj wypełnienie jako gwarant odpowiedniej twardości

Hilding Foxtrot - materac piankowy O tym, czy materac zostanie odebrany jako twardy przez potencjalnego klienta, decyduje wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest rodzaj wypełniania i warto zaznaczyć, że przykładowo materac sprężynowy, lateksowy lub wysokoelastyczny jak HIlding Foxtrot o tym samym stopniu twardości będą odbierane zupełnie inaczej. Model Hilding Foxtrot to najtwardszy materac z piankowej kolekcji, który powstał głównie z myślą o najstarszych członkach naszego społeczeństwa, którzy jak nikt inny zasługują na komfort i wygodę, płynącą ze snu i leżakowania. Jeśli jesteś miłośnikiem twardego podłoża, a z dzieciństwa pamiętasz wielogodzinne leżenie na drewnianym parkiecie lub podłodze to model Foxtrot spełni Twoje oczekiwania.

Otwartokomórkowa struktura zapewni odpowiednią cyrkulację oraz temperaturę podczas snu

Tak jak w przypadku innych modeli z naszego piankowego katalogu, tak i w tym przypadku możemy pochwalić się świetną przewiewnością oraz wentylacją, która wynika z zastosowania otwartokomórkowej struktury. Dodatkowo materac ten posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze wyniki w kontekście podtrzymywania ciała, komfortu snu oraz sprężystości i elastyczności.

Wyeliminuj roztocza kurzu oraz wszelkie baterie poprzez świadome konsumenckie wybory

Podczas zakupu tego modelu możecie wybrać także jeden z dwóch pokrowców: Hybrid, zapewniający jeszcze lepszą wentylacje lub popularny model Italiano z innowacyjną technologią Purotex, której opracowana formula pozwala na skuteczną eliminacje wszelkiego rodzaju bakterii i roztoczy. Dlaczego to takie ważne? Odchody roztoczy kurzu domowego są jednym z najsilniej uczulających alergenów, a warunki, jakie panują w naszych sypialniach to wręcz idealne miejsca dla ich rozwoju. Pokojowa temperatura w jakiej zasypiamy (ok. 25 * C), wilgotność, a także dostęp do łuszczącego naskórka sprawiają, że roztocza bardzo często lubią gościć w naszych materacach i pościelach. Wiedzą o tym alergicy i rodzice dzieci, u których zdiagnozowano alergię na kurz i roztocza, ale nie wie o tym każdy, dlatego kupując materac warto wziąć pod uwagę także ten czynnik i zdecydować się na model Hilding Foxtrot z pokrowcem Italiano.