Choroby oraz schorzenia kręgosłupa coraz częściej są diagnozowane. Ich obecność znacząco wpływa na jakość życia i często utrudniają nawet najprostsze czynności. Jednak powstał specjalny produkt – SleepMed Supreme, który pomaga uśmierzyć ból w czasie snu i wspaniale podpiera kręgosłup. Należy on nie tylko do materacy medycznych, ale także i piankowych, dzięki czemu posiada liczne, cenne dla użytkownika właściwości. Czym się zatem charakteryzuje materac SleepMed Supreme?  

Czym jest materac medyczny SleepMed Supreme?

SleepMed Supreme uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I, a jego liczne właściwości prozdrowotne zostały potwierdzone poprzez restrykcyjne testy i badania medyczne. Tego rodzaju produkty opatrzone są certyfikatem jakości AEH. Jednak to nie wszystko! SleepMed Supreme jako materac medyczny w idealny sposób wspiera kręgosłup, stabilizując go i umożliwiając anatomiczne ułożenie. Pozwala również odpocząć i zregenerować się mięśniom. Nic zatem dziwnego, że tego rodzaju materace do spania cieszą się tak dużą popularnością. SleepMed Supreme sprawdzi się zarówno u osób zmagających się z chorobami jak i schorzeniami kręgosłupa, gwarantując im dobrze przespaną noc oraz komfortowy sen.

SleepMed Supreme – właściwości 

Innowacyjny materac medyczny SleepMed Supreme!Właściwości prozdrowotne to nie wszystko, co ma do zaoferowania materac SleepMed Supreme. Należy on również do materacy piankowych, w których zastosowano innowacyjną piankę. Zabieg ten przynosi liczne cechy, takie jak wyjątkowa lekkość w porównaniu do materacy sprężynowych, trwałość oraz przyjemne wrażenie otulenia niezależnie od wybranej twardości. W SleepMed Supreme zastosowano dwie pianki – dwuwarstwową piankę wysokoelastyczną VPPHR z technologią Airforce, która odpowiada za sprężystość i odporność na odkształcenia oraz warstwę pianki termoelastycznej VitaRest® charakteryzującej się reagowaniem na temperaturę, oraz nacisk ciała użytkownika. To właśnie ona odpowiada za niewiarygodną miękkość oraz idealne dopasowanie się do indywidualnych kształtów ciała. Dodatkowo materace SleepMed charakteryzują się antyalergicznymi materiałami oraz siedmioma strefami twardości. Dzięki temu idealnie sprawdzą się u osób cierpiących na alergię. SleepMed Supreme idealnie sprawdzi się w każdej sypialni, ponieważ posiada szeroką gamę rozmiarów oraz jest przystosowany do stelaży z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka. Ponadto posiada cztery twardości wynikające z zastosowania ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®. Możliwe jest jej wyjęcie i przełożenie, dzięki czemu można dopasować twardość materaca do indywidualnych preferencji. W ten sposób wyśpi się na nim każdy – osoby lżejsze, ale także i cięższe! Dodatkowo obie strony materaca przystosowane są do użytkowania! Czy można chcieć czegoś więcej?

Materac SleepMed Supreme to materac polecany szerokiemu gronu użytkowników, a wszystko to za sprawą wyjątkowych właściwości! Wynikają one z odpowiednio dopasowanego wkładu, który można wedle własnych preferencji modyfikować pod kątem twardości. SleepMed Supreme to materac odpowiadający współczesnemu człowiekowi – odpowiednio się dopasowuje do potrzeb, zapewnia efektywny sen i posiada właściwości prozdrowotne.