Materace nawierzchniowe to produkty, których celem jest poprawa komfortu i jakości snu, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu znacznej sumy. Są to produkty niedrogie, które nakłada się na materac bazowy. Przeczytaj artykuł, by poznać trzy świetne toppery!

Podwyższenie twardości 

Hilding Bass to lekki topper, który poprawi komfort twojego materaca bazowego. Wykorzystanie sprężystej pianki Velvet Touch podwyższy uczucie twardości, ale jednocześnie zachowa elastyczność i sprężystość. Hilding Bass cechuje się dobrą oddychalnością i świetnie sprawdzi się w sypialni alergika. Zakup tego produktu pozwoli uniknąć Ci inwestowania znacznej sumy pieniędzy w nowy materac główny. Hilding Bass możesz kupić w jedwabistym pokrowcu Cashmere, który potrafi izolować przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając tym optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pozwalają w łatwy sposób obrócić materac na drugą stronę. Drugi pokrowiec – Tencel, został uszyty z naturalnego i antyalergicznego materiału, który nie podrażnia skóry.

Pianka chłodząca 

Jakie materace nawierzchniowe zasługują na szczególną uwagę?Hilding Tenor to materac nawierzchniowy, który wyrównuje powierzchnię spania i stanowi ochronę materaca bazowego. Jest bardzo łatwy w przechowywaniu, ponieważ wystarczy go zwinąć i schować do szafy czy gdziekolwiek indziej. Skonstruowano go z wysokoelastycznej pianki FloFom, która dodatkowo posiada właściwości chłodzące. Budowa wkładu umożliwia odpowiednią wentylację i zwiększa komfort użytkowania. Hilding Tenor możesz zakupić w zestawie z pokrowcem Tencel, który wykazuje działanie antyalergiczne. Ponadto, materac został nagrodzony certyfikatem jakości Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto materiałów niebezpiecznych dla zdrowia użytkownika.

 

Zmiękczenie materaca 

Hilding Alt to topper, który ma stanowić dodatkową ochronę materaca głównego i przedłużyć jego żywotność. Został skonstruowany z termoelastycznej pianki Visco, którą usztywniono pianką FlexiFoam. Jego wierzchnia warstwa reaguje na temperaturę ciała i dostosowuje się do jego ułożenia, dając przy tym poczucie miękkości i komfortu. Materac Hilding Alt ma za zadanie zmiękczyć materac bazowy i poprawić komfort snu. W zestawie dostępny jest pokrowiec Cashmere lub Tencel. Oba są antyalergiczne i spełnią wymagania wszystkich użytkowników. W razie jakichkolwiek problemów, obejmujących pracę materaca, oferujemy Ci aż 15 lat gwarancji.

Materace opisane w tym artykule: Hilding Bass, Hilding Tenor i Hilding Alt to produkty najwyższej jakości, w które warto zainwestować, ponieważ są niedrogie i w prosty sposób poprawiają komfort snu.