Każdemu rodzicowi zależy, by jego nastolatek miał zapewniony spokojny i komfortowy sen. W tym celu warto wybrać odpowiedni materac, który wesprze kręgosłup dziecka i pomoże jego mięśniom zregenerować się po całym dniu w szkole.

Materace młodzieżowe – opis 

Materace młodzieżowe to produkty, które zagwarantują odpoczynek i komfort twojemu dziecku. Są to głównie materace piankowe, które potrafią inteligentnie dopasować się do kształtu i potrzeb sylwetki nastolatka i amortyzują jego kręgosłup. Materace posiadają co najmniej dwie twardości, co pozwala dopasować ich cechy do aktualnych potrzeb i wymagań dojrzewającej sylwetki. Ponadto, produkty tego typu powinny pomagać zachować odpowiednią higienę, środowisko i mikroklimat snu. Są to modele, które wykonano ze szczególną starannością, aby zadbać o zdrowie i prawidłowy rozwój każdego nastolatka. Materace są chwalone przez rodziców i zaufało im już wiele troskliwych opiekunów.

Stabilność i sprężystość 

Materace młodzieżowe - komfort i wygoda dla Twojego dzieckaHilding Breakdance to materac polecany nastolatkom w wieku szkolnym. Jego wkład został wykonany z dwóch bardzo elastycznych i sprężystych pianek. Jest to idealny produkt, jeśli zależy Ci, by zapewnić dziecku komfort, wsparcie oraz stabilizację wszystkich kończyn. Odpowiednie cięcia i profilowania gwarantują optymalną wentylację i pozwalają cieszyć się nienaganną jakością i trwałością przez długi czas. Pokrowiec, w który ubrano produkt – Young, jest uszyty z solidnego materiału o podwyższonej odporności na ścieranie. Posiada ciekawy i oryginalny motyw graficzny, który spodoba się nawet najbardziej wymagającemu nastolatkowi. Materac zdobył certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji użyto tylko bezpiecznych i naturalnych substancji, które nie wyrządzają krzywdy użytkownikowi materaca.

Optymalna twardość 

Hilding Funky to rolowany materac, który przystosowano do wymagań łóżek piętrowych i wysuwanych. Jego wkład zrobiono z bardzo elastycznych pianek, cechujących się zróżnicowaną twardością. Materac jest dwustronny, a każda ze stron zapewnia inny rodzaj komfortu, który możesz dobrać do aktualnych wymagań i potrzeb dojrzewającego nastolatka. Specjalistyczne cięcia i profilowania umożliwiają prawidłową cyrkulację powietrza i wentylację. Wpływa to pozytywnie na trwałość produktu. Pokrowiec, w który ubrano materac – Young, sprawdzi się świetnie w pokoju nastolatka. Posiada on ciekawy, oryginalny wzór, jest odporny na ścieranie i łatwo go wyczyścić. W razie większych plam, np. po soku czy czekoladzie – pokrowiec może zdjąć i wyprać w pralce. W razie jakichkolwiek problemów z materacem, oferujemy Ci 5 lat gwarancji.

Każdemu rodzicowi zależy na zdrowiu, bezpieczeństwu i komforcie dziecka. Kupując odpowiedni materac młodzieżowy, zadbasz o jego przyszłość.