Uprawiasz sport lub pracujesz na co dzień fizycznie i zależy Ci na materacu, który zapewnia odpoczynek na wyższym poziomie? Sprawdź materac naturalny Hilding Aspre, który gwarantuje nie tylko komfort snu, ale również jest bezpieczny dla środowiska i ekologiczny. Dowiedz się, czy będzie dobrym wyborem także dla Ciebie.

Jakie są materace naturalne? 

Materace naturalne powstały w odpowiedzi na potrzeby obecnego świata. Aktualnie oprócz naszych potrzeb konsumenckich, coraz większą wagę przykładamy do tego, aby stawiać na produkty, które są ekologiczne. Dlatego materace naturalne od Hilding zostały zbudowane z pianek syntetycznych oraz naturalnych surowców, takich jak olejek rycynowy, sojowy, len i bawełna organiczna. Producent zadbał o najmniejszy szczegół i nawet opakowania, w które zapakowany jest materac do transportu powstaje z materiału w 20% recyklingowego. Podłoża te nie odbiegają właściwościami od tradycyjnych modeli, co oznacza, że zapewniają sen na takim samym poziomie jak produkty klasyczne.

Poznaj budowę materaca naturalnego Hilding Aspre 

Materace naturalne dla osób aktywnych - wybierz Hilding AspreMaterac naturalny Hilding Aspre zbudowany został z dwóch pianek. Pierwsza z nich to pianka HR Bio o wysokości 11 cm (strona średnio twarda). Po drugiej stronie znajdziemy profilowaną piankę NATURALIS® o wys. 9 cm (strona twarda). Materac posiada dwie twardości, dzięki czemu poprzez przełożenie wkładu, można ją bez problemu zmodyfikować. Obie pianki użyte do wyprodukowania materaca są bardzo elastyczne i w poprawny sposób podpierają kręgosłup na całej jego linii. Pianka NATURALIS® ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki czemu bardzo dobrze wspiera ciało i zachowuje odpowiednią twardość. Natomiast pianka HR Bio odpowiada za optymalną cyrkulację wkładu. Oznacza to, że w jego wnętrzu nie zgromadzą się szkodliwe drobnoustroje i roztocza. Materac został wyposażony w pokrowiec wykonany z naturalnych surowców, takich jak len i bawełna organiczna. Materiały te mają właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu nie zmarzniesz w nocy i nie przegrzejesz się w ciepłe dni. Na materace naturalne Hilding Aspre oferuje jego użytkownikom 15 lat gwarancji, dzięki czemu zyskujesz pewność, że produkt posłuży Ci przez wiele lat.

Hilding Aspre – materac dla sportowców i osób aktywnych

Osoby uprawiające sport lub pracujące fizycznie, czy też wykazujące się innego rodzaju aktywnością na co dzień, potrzebują jeszcze większego komfortu wypoczynku. Dlatego model Hilding Aspre sprawdzi się u nich doskonale. Wszystko to za sprawą budowy komponentów, z których ten produkt powstał. Wspomagają one szybszą regenerację mięśni. Cała jego konstrukcja zapewnia odprężenie po męczącym dniu. A pokrowiec, w który został wyposażony ten materac, dodatkowo otula swoją miękkością, ułatwiając zasypianie.

Kupując nowy materac dla osoby aktywnej, po pierwsze warto postawić na model, który wykazuje właściwości przyspieszające regenerację mięśni. Jednak dzięki innowacyjnym rozwiązaniom producent materacy Hilding, stworzył model naturalny Hilding Aspre, który oprócz wygody będzie także bezpieczny dla środowiska.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/